Návod k instalaci samolepek na zeď

Budete potřebovat: nůžky, izolepu, tužku a aplikační stěrku. Pokud nemáte stěrku, použijte jako hladítko např. platební kartu, nebo umělou obracečku (s rovným koncem). Samolepku aplikujte POUZE na suchý (popřípadě odmaštěný), čistý a hladký povrch. Lze aplikovat na: zeď, dveře, sklo, leštěné povrchy, nábytek apod.

1. jednotlivé části motivu odstříhejte 

Pokud je motiv složený z více částí samolepek (motýli, vlaštovky, noty atd.) rozstříhejte je tak, jak se budou individuálně lepit na zeď. Např. dílky si na zkoušku můžete přilepit na zeď izolepou a označit si místo
malou značkou kde bude samolepka umístěna.

2. přitlačte stěrkou přenosovou fólii (průhledná) pevně k motivu

Každý díl samolepky před aplikací položte na rovnou a pevnou podložku průhlednou přenosovou fólií nahoru a tahem stěrky přitlačte fólii k samolepce.

3. otočte samolepku přenosovou fólií dolů a odlepte podkladový papír

Podkladový papír (bílý) odlepujeme postupně a velmi opatrně od přenosové fólie na které zůstává samolepka. Pokud Vám některá část zůstává na papíru, vraťte se a znovu opatrně přimáčkněte k přenosové fólii.

4. přilepte samolepku na zeď

Samolepku s přenosovou fólií přilepte na zeď a stěrkou přitlačte na zeď.

5. sloupněte přenosovou fólii ze zdi 

Pomalu a velmi opatrně sloupněte přenosovou fólii ze zdi. Začněte v horním rohu. Pokud se motiv odlepuje, přitlačte jej ještě jednou stěrkou na zeď a pokračujte opatrně sejmutím přenosové fólie.

MÁTE HOTOVO